Balin Club prináša výnimočnú príležitosť pre všetkých profesionálnych športovcov, ktorá im pomôže byť o krok vpred vo svojej kariére a hľadaní novej vášne po športe, už počas ich aktívneho súťaženia.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

Interaktívny, zábavný a informáciami nabitý event WHAT IS NEXT ponúka športovcom možnosť objaviť a preniesť prácne nadobudnuté zručnosti do oblasti mimo svojho športu, nájsť novú váśeň a kariérne možnosti v živote po športe. Predstavte si workshop navrhnutý pre vaše špecifické potreby, kde sa dozviete viac o sebe a spoznáte ľuďí s podobným príbehom ako ten váš.

INTERAKTÍVNY WORKSHOP

Celý event je založený na interaktívnosti a ak vás zaujímajú témy ako vzdelávanie sa počas aktívneho súťaženia, nástrahy obdobia prechodu do “civilného” života, rôznorodé kariérne cesty, networking či ako nájsť novú vášeň po športe, tento event je určený práve pre vás. Program workshopu je rozpísaný nižšie.

KONZULTÁCIE “Život po športovej kariére”

Budeme tam pre vás počas celého eventu. Urobíme všetko preto, aby sme zodpovedali akékoľvek otázky týkajúce sa Života po športovej kariére.

Každý účastník získa jedno coachingové sedenie zadarmo (90 minút)

BUDOVANIE SVOJEJ SIETE

Čo znamená sieť kontaktov?
Ako funguje teória 6 stupňov separácie?
Ako dokážete znásobiť svoju vlastnú sieť kontaktov cez kamarátov, rodinných príslušníkov, manážérov, trénerov, agentov, skautov, sponzorov, korporátnych klientov, ľudí z médií, účtovníčky – doslova cez každého ćloveka, s ktorým prídete do kontaktu
Ako využiť sociálne siete pri vašom nasledujúcom kroku?
Ako môžu poslúžiť vaśi fanúśikovia ako základ vašej siete?
Ktoré sú najlepšie tipy ako sa stať kráľom networkingu?

AKO NÁJSŤ NOVÚ VÁŠEŇ PO ŠPORTE?

Čo je to vášeň?
Zažijeme len jednu vášeň počas svojho života?
Ako roznietiť novú vášeň?
“Passion” test – otestuj sa, kde je tvoja vášeň
Osobnostný test

BONUS
Hry, cvičenia, interakcie, tipy a veľa zábavy

Začiatok podujatia je o 10:00 ráno (registrácia od 9:30-9:45)

Obed je o 13:00 (v cene eventu)
Občerstvenie a káva počas celého eventu

Koniec workshopu je o 15:00.

CENA EVENTU: 50 EUR

Prosím, dajte nám vedieť v predstihu, ak máte akékoľvek alergie alebo preferencie týkajúce sa jedla. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať cez FB messenger. Pre rezerváciu prosím zašlite email na klaudia@balinclub.com

Viac info na www.balinclub.com

Contact Info

Newsletter